Skip to content
Home » Įdaryti kiaušiniai su saulėje džiovintais pomidorais

Įdaryti kiaušiniai su saulėje džiovintais pomidorais

įdaryti kiaušiniai

Įdaryti kiaušiniai su saulėje džiovintais pomidorais skanus ir sveikas patiekalas.

Kiaušinis – vienas sveikiausių produktų. Jis daugelį metų be reikalo buvo kaltinamas kaip produktas didinantis cholesterolio kiekį organizme ir kenkiantis širdžiai. Kiaušiniuose gausu puikiai organizmui įsisavinamų baltymų, riebalų, vitaminų ir mineralinių medžiagų. Ir jų visada lieka po šv. Velykų…

Kietai virto kiaušinio kūdikiui galima duoti pirmųjų metų gale (iki 1 vnt per dieną iki trijų kartų per savaitę). Pradžioje 2-3 dienas iš eilės duokite ketvirtį kiaušinio ir stebėkite ar nepasireikš alerginė reakcija. Antraisiais ir trečiaisiais metais galima duoti 1-1,5 kiaušinio per dieną. Vaikams negalima duoti senų, išvirtų ir kelias dienas šaldytuve gulėjusių kiaušinių. Taip pat iki trijų metų vaikams maisto negardinkite majonezu.

Taigi, šie įdaryti kiaušiniai skirti tik mažajam gurmanui nuo trijų metų, tačiau verti jaunesnių mažylių tėvelių dėmesio.

įdaryti kiaušiniai

Reikės:

5 kiaušinių

3-4 saulėje džiovintų pomidorų

0,5 česnako skiltelės

2 v.š. majonezo

0,5 v.š. garstyčių

Žiupsnelio druskos

Žiupsnelio pipirų

Kietai išverdami kiaušinius, perpjauname juos pusiau ir išimame trynius. Maisto smulkintuve iki vientisos masės sutriname trynius, saulėje džiovintus pomidorus, česnaką, majonezą, garstyčias, druską, pipirus. Paruošta mase įdarome kiaušinių baltymų puseles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *