Skip to content
Home » Veganiška tarta su anakardžių kremu

Veganiška tarta su anakardžių kremu

Šiandien jus kviečiu į kelionę po kvapnų, skanų ir sveiką skonių pasaulį su naujuoju tinklaraščio įrašu – veganiška tarta su anakardžių kremu. Šis receptas yra puikus pavyzdys, kaip galima mėgautis saldžiais skoniais, nenaudojant gyvūninės kilmės produktų, kiaušinių ar glitimo. Ši veganiška tarta ne tik puikiai tiks veganams, bet ir visiems, kurie trokšta skanios ir sveikos alternatyvos tradiciniams pyragams.

Veganiška tarta su anakardžių kremu – tai receptas paskutinius saulės spindulius rugsėjį norint pagauti. Sveika, gardi, tik iš augalinės kilmės produktų tarta nustebins ne tik savo skoniu, bet ir tuo kaip lengva ją pagaminti.

30 min+ stingimo laikas

Pagrindui reikės:

150 g migdolų riešutų

100 g datulių

1 šaukšto kokosų aliejaus

Kremui:

150 g anakardžių

5 šaukštų vandens

2 šaukštų agavų ar klevų sirupo

1 šaukšto kokosų aliejaus

1 v.š. citrinos sulčių

0,5 nutarkuotos citrinos žievelės

žiupsnelio druskos

apie 200 g uogų papuošimui

Anakardžius užpilame vandeniu ir paliekame mirkti 16 valandų.

Gaminame pagrindą. Riešutus paskrudiname sausoje keptuvėje ir maisto trintuvo pagalba kartu su kitais pagrindo ingredientais sutriname iki lipnios vientisos masės. Mase išklojame kepimo formos pagrindą. Dedame į šaldytuvą sustingti.

Gaminame kremą. Nuo anakardžių nupilame vandenį. Į trintuvą sudedame anakardžius, citrinos žievelę, įspaudžiame citrinos sultis, supilame sirupą, įdedame kokosų aliejaus, žiupsnelį druskos ir triname, kol gausime kreminę masę.

Kremą supilame ant tartos pagrindo, papuošiame uogomis. Pagamintą tartą dedame 1-2 valandoms į šaldytuvą sustingti.

Veganiška tarta su anakardžių kremu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *